Як показує час і досвід, шафа-купе – оптимальний «адміністратор» простору.

По-перше, такий предмет обстановки проектується і виготовляється під конкретне приміщення і певні потреби.

По – друге, сучасні системи, завдяки якісній продуманій меблевій фурнітурі та комплектуючим з різноманітними поличками, шафками, кошиками, вішалками та висувними ящиками, при візуально – компактних розмірах, володіють великою місткістю.

По – третє, зовсім не важливо, яка площа доступна для облаштування гардеробу — навіть найменшу гардеробну шафу можна зробити місткою та функціональною завдяки правильній організації простору в ній разом із застосуванням сучасної фурнітури та комплектуючих.

Комусь потрібно місце для вішалок, хтось більше любить ящики. У гардеробі у одних більше одягу, інші ж в своєму образі роблять акцент на взуття. Якщо готову шафу, яка би повністю відповідала вашим побажанням, ви так і не знайшли, зробіть її на замовлення.

Не знаєте, як організувати шафу-купе? Використовуйте весь вертикальний простір всередині неї. Якщо ви розмістите всередині шафи-купе стелажі до самої стелі, то в результаті отримаєте багато додаткового місця для зберігання речей.

Отже розглянемо 7 основних кроків, що допоможуть нам правильно організувати простір для зберігання речей у Вашому домі:
Крок 1.. Зрозуміти РЕАЛЬНИЙ розмір шафи, яку можна розташувати у конкретному приміщенні.
Крок 2. Посортувати речі для зберігання. Розділити речі на ті, що зберігаються на вішаках та такі, що зберігаються на полицях.
Спочатку Ви можете вважати це безглуздим, але тільки тоді Ви РЕАЛЬНО зрозумієте яка кількість полиць Вам потрібна для того, щоб розмістити на них футболки, светри, тощо … та кількість вішаків.
Крок 3. Продумати як будуть зберігатися сумки, капелюшки, дрібні аксесуари. Передбачити усі варіанти для зберігання краваток, носових хусточок, сумок в Інтернеті та вибрати оптимальний для Вас варіант.
Крок 4. Продумати де будуть зберігатися покривала, подушки, габаритні не сезонні речі.
Крок 5. Передбачити де будуть зберігатися валізи та сумки великих розмірів.
Крок 6. Продумати як буде зберігатися взуття.
Крок 7. Виміряти довжину найдовших суконь, верхнього одягу. Це необхідно для того, щоб зрозуміти який відділ для них потрібен .
Коли ж Вам зрозуміло скільки речей у Вас є для постійного зберігання у шафі – тоді можна приступати до проектування.

Категорії: корисні поради

Замовити дзвінок