Відкривні системи

Система відкривних дверей raumplus для меблів – це одна або дві дверки, які мають рамкову конструкцію з алюмінієвих профілів.

 

Основна відмінність таких дверей від класичних – наявність спеціальних відкривних механізмів, петель і спосіб їх кріплення. Для декору використовується будь-який матеріал товщ. 4-10 мм та різні розділювальні профіля.

raspash_751-300x201

raspash_800-268x300

 

Відкривні двері з механізмами для рамок на основі S751 і S800 – сучасна пропозиція від розробників.
У порівнянні з попередніми версіями ці відкривні двері володіють підвищеною надійністю і більшими допустимими розмірами.

Складчасті системи

Система складчастих дверей raumplus – нова пропозиція від розробників компанії.
Оригінальний дизайн – чудовий акцент на індивідуальність Вашого житла.

Bild858_RZ_1E-скл.-дв-300x214

Основна перевага системи – це можливість її використання у вузьких шафах і дверних проємах, продумана до дрібниць фурнітура.
Компанія raumplus – перша і єдина компанія, яка запропонувала подібну конструкцію і організацію монтажу відкривних і поворотних механізмів: вони кріпляться до верхнього і нижнього країв дверних полотен. Навантаження розподіляється по горизонтальних площинах і відсутнє по вертикалі, цим самим підвищуючи надійність системи в процесі її експлуатації.

img_5-225x300

 

До геометрії дверного проєму або майбутньої шафи ставляться жорсткі вимоги – строга паралельність площин по висоті і ширині. Для декору використовується великий спектр матеріалів, що застосовується при виготовленні меблів, а використання розділювальних профілів дає можливість поєднувати матеріали різного типу.

Logo-light-300x89

За більш детальною та технічною інформацію зверніться до нас (розділ КОНТАКТИ)

піднятись нагору або повернутись на головну сторінку

Замовити дзвінок