Якщо вам необхідно розділити кімнату або студію під різні завдання, але не хочеться зводити капітальні перегородки, то ідеальним рішенням будуть розсувні перегородки для зонування простору.

 

Зонування приміщення з допомогою розсувних перегородок дає масу переваг і, головне, варіантів реалізації. Всього одна проста секція перегородки, яку можна переміщати поперек вітальні, поділяє її на дві окремі кімнати. Вона ж здатна відокремити невеликий куточок посеред кімнати, в якому можна з комфортом розташуватися на м’якому куточку і прочитати улюблену книжку.

 

Зонування повинно відбуватися в першу чергу у відповідності з завданням, яке ви ставите. Наприклад, якщо вам потрібно лише відгородити куточок з кріслом для читання, то перегородка буде невелика, а якщо ж ви хочете розділити кімнату на дві частини, то тут площа самої перегородки збільшиться.
Кухню від вітальні можна відокремити, використовуючи складову перегородку. Конструкція розсувної перегородки повинна відповідати тій лінії, по якій ви проводите грань між кухнею і вітальнею. В ідеалі, мобільною повинна залишатися лише та частина, яка буде грати роль проходу.
Часом використовується лише одна секція перегородки, якою відокремлюють частину простору, виключно візуально. Такий поділ не несе додаткового навантаження, а перегородка служить частиною інтер’єру. Дуже оригінально виглядають перегородки, виконані у вигляді осередків і поличок, які можна пересувати в разі необхідності.

Цілком логічно, що велике і просторе приміщення краще розділити на кілька функціональних частин. Однак втрачати саме по собі великий простір теж не дуже хочеться. Якщо така проблема виникла, то розсувні перегородки як раз і будуть оптимальним рішенням.

 

Отже, розсувні перегородки володіють такими перевагами:

1 Повна свобода вибору дизайну перегородки.
2 Можливість використання будь-яких матеріалів для досягнення необхідного ефекту.
3 Спеціальна фурнітура дозволяє переміщати перегородку або окремі її частини.
4 Для установки не потрібно капітальних будівельних робіт. Монтаж можна здійснити на стадії фінішної обробки приміщення або вже після ремонту.

Категорії: корисні поради

Замовити дзвінок