Гардеробні системи – прекрасний спосіб зберігати велику кількість речей (одяг, взуття, аксесуари) в гармонійно облаштованому місці. Такий спосіб дозволяє заощадити простір і вписати гардероб в інтер’єр кімнати або квартири-студії. Корпусні, сітчасті, каркасні або панельні гардеробні системи, приховані в окремому приміщенні або ніші, допомагають структурувати простір і не зіпсувати зовнішній вигляд кімнати.

Якщо ваша квартира складається з кімнат невеликих розмірів, ви хочете додати інтер’єру більше легкості і раціонально використовувати вільний простір, то гардеробні кімнати, виконані в сучасному дизайні гардеробні, дозволять вам розвантажити передпокій і спальню, не купувати великі шафи, а залишити в приміщенні більше вільного місця.

5 переваг гардеробних систем:

1.Міцність

Конструкції при загальному елегантному виконанні мають велику міцність. Вона досягається завдяки використанню особливих сплавів , виготовлених за сучасними технологіями. Також при виготовленні деяких елементів застосовується дерево.

  1. Оптимізація

Використовуючи невелику площу, можна розмістити безліч речей. А завдяки численним кошиках, спеціалізованим вішалок і полиць, можна швидко розкласти речі по групах, що набагато полегшить їх пошук.

3.Вентиляція

У гардеробних системах  неможливо зіткнутися з запахом “залежаних” речей, завдяки відмінній вентиляції. Запах просто не зможе зібратися в таких конструкціях.

  1. Монтаж

Зібрати і розібрати гардеробну конструкцію нікому не складе труднощів. Можна не хвилюватися, що під час переїзду вона не пройде в двері нової квартири.

5.Різноманітні комплектуючі

Використовуючи їх можна будувати свою систему зберігання речей виходячи зі своїх міркувань і власних потреб.

 

Комплектуючі  гардеробної системи:

Полиці  – необхідний елемент в будь-якій системі зберігання. Матеріали виготовлення – ДСП, МДФ. Вони витримують велику кількість речей і максимальні навантаження. Пластик або загартоване скло підходять для легких речей, але вимагають дбайливого догляду.
Дуже зручні відкидні, висувні, знімні види полиць, які можна рухати і переставляти.
На відміну від звичайних висувних ящиків, такий вид зберігання речей забезпечує відкритий доступ до них і завжди дозволяє відшукати потрібний предмет в короткий час.
Стелажі  – ідеальний варіант, якщо гардеробна знаходиться в маленькому приміщенні, наприклад, в коморі. Хорошим вирішенням цього питання стане стелаж  багаторівневого профілю. Речей в нього можна помістити досить багато,  а сам зовнішній вигляд виробу буде радувати око своєю компактністю і акуратністю.

Коробки – можуть бути різного кольору, розміру, в залежності від мети застосування. Виготовляються з щільного картону, фанери, прозорого або напівпрозорого пластику. Можуть відповідати як основному  кольору  гардеробної кімнати, так і стати свого роду прикрасою для неї, поєднуючи в собі і практичність, і яскравість колірної гами.

Штанги –  незамінні в тих умовах, коли речі мають в будь-який момент виглядати бездоганно і акуратно. Монтуються на зручній висоті, а одяг просто перекидається через них. Іноді використовуються м’які затискачі  для додаткової фіксації.

Фурнітура  – набір комплектуючих, за допомогою, яких збирається гардеробна. Це несучий вертикальний профіль ,кронштейни, декоративні заглушки, штанги і гачки для них. При цілеспрямованому використанні тих чи інших елементів будь-яка модульна система легко змінюється.

 

Правильне зберігання одягу і взуття, порядок і зручність, можливість розмістити речі за певною ознакою, щоб легко складати гардероб – всі ці можливості надають гардеробні кімнати, спроектовані професіоналами. Ми раді запропонувати свої послуги, створюючи гардеробні системи на замовлення, ідеально відповідні вашим перевагам і розмірам приміщення.

Категорії: корисні поради

Замовити дзвінок